אחסון ציוד | פתרונות אחסון  Stop/Start Slideshow
מדפים למחסן  
עמוד הבית  >  אודות  >  מדפים למחסן  

מדפים למחסן זה גלוב

מחפשים פתרונות אחסון שבאמת יעשו לכם סדר?
מדפים למחסן – הפתרון לבלגן!
גלוב מפעלי מתכת תשמח לייצר עבורכם את פתרונות האחסון בהתאמה מלאה לצרכים ולהעדפות שלכם.
חייגו עכשיו 9222397 - 03 ונתחיל לתכנן את המדפים שלכם!


מדפים למחסן - קרש ההצלה שלכם

אם יש ברשותכם מחסן שצריך להכיל מגוון רחב של סחורות וציוד, לא תמיד מספיק לסגור את הכול בארגזים ולהציבם על הרצפה או זה על זה. ראשית, הצבת ארגזים על הרצפה, ולא משנה אם הם עשויים מקרטון או פלסטיק, במקרה של הצפה, יכול הדבר לגרום לנזק בלתי הפיך לציוד שלכם. שנית, אם תציבו ארגזים אחד על גבי השני, אתם מסתכנים בנפילה של ארגז שעלולה לגרום להרס של הציוד במקרה הפחות גרוע, ולפגיעות גוף במקרה היותר חמור. שלישית – במחסן שיש בו כמות גדולה מאוד של ארגזים המוצבים זה על גבי זה מאוד קשה למצוא את מה שצריך...
על מנת להימנע מתופעות אלו והגעה למצב שחלל האחסון באמת מסודר ולא רק כאילו, אתם צריכים מדפים למחסן.

לדעת בדיוק איפה כל דבר נמצא

גם אם יש ברשותכם ציוד המאוחסן בארגזים, מדפים למחסן מאפשרים לכם לדעת בוודאות איפה נמצא כל ארגז. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לסמן כל ארגז, לציין את מספר המדף עליו הוא מונח וכך, כשתצטרכו למצוא דבר מה, תצטרכו רק להרים את המבט ולמצוא את שחיפשתם בקלות ובמהירות.
אם יש ברשותכם ציוד המאוחסן על גבי משטחים ניתן לאחסן את המשטחים במגוון רחב של אפשרויות. ניתן לאחסן אותם על גבי קורות כאשר נדרשת גישה ישירה לכל משטח או במערכת אחסון מדגם דרייב – אין או על גבי מערכת מידוף גלילים. שיטות נוספות קיימות כגון מערכות אחסון בשיטת רדיו שאטל, מערכות פוש בק גלילים, פוש בק מסילות או עגלות ועוד.
מגוון הפתרונות הנו רחב ויש להתאים את שיטת האחסון למחסן. אחסון מסודר של המוצרים והציוד על גבי מדפים למחסן תקל עליכם את הגישה לכל החפצים וכן תאפשר לכם למצוא את מה שחיפשתם בצורה מהירה וקלה.

גלוב מפעלי מתכת - יש לנו את הפתרון בשבילכם!

גלוב מפעלי מתכת מתמחה בייצור מדפים למחסן מעל לשישים שנה. פתרונות האחסון שלנו מתוכננים על פי הצרכים שלכם. מחלקת התכנון יחד עם אנשי המכירות ישמחו לעמוד לרשתוכם במתן הפתרונות.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו: 9222397 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם!