אחסון ציוד | פתרונות אחסון  Stop/Start Slideshow
מערכות אחסון - מוצרים


 המחסן שלכם מכיל מלאי רב ואתם לא מצליחים לארגן אותו כמו שצריך? סחורה פזורה במחסן בצורה לא יעילה? אתם מרגישים שתוכלו לנצל בצורה טובה יותר את השטח במחסן?

לגלוב מפעלי מתכת בע"מ יש פתרון מושלם עבורכם – מערכות אחסון ממגוון סוגים לכל מטרה!
התקשרו 03-9222397 וקבלו את הפתרונות היעילים ביותר!


גלוב מפעלי מתכת בע"מ פועלת במשק יותר מ-60 שנה בתחום פתרונות האחסון, ומספקת שירותיה לחברות המובילות במשק. 


ייעול המחסן

על מנת שהמחסן ימלא את תפקידו בצורה הטובה והיעילה ביותר ויאפשר ניהול מלאי תקין יש לתכנן מראש מערכות אחסון מתאימות. מערכות אחסון הקיימות בשוק הינן מגוונות ובכדי לבחור מערכת אחסון
 מתאימה יש לבצע תכנון הנדסי מקיף על פי סוג המחסן והתקנים שבו הוא צריך לעמוד, סוג הציוד שיש לאחסן בו וכמובן התקציב המוקצה לתכנון המחסן.

מסיבה זו, כאשר מתכננים מחסן חדש או שדרוג מחסן קיים מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה במתן פתרונות וייעוץ הנדסיים שתוכל ללוות תהליך זה בצורה מקיפה ובדרך זו להגיע לתוצאות האידיאליות של מחסן הבנוי עם מערכות אחסון חכמות הנותנות את המענה המושלם לכל סוג של ציוד – בין אם מדובר בציוד כבד או קל. תכנון נכון אינו בהכרח יקר כפי שחוששים, ויש לזכור כי מחסן המתוכנן כיאות וניהול מלאי תקין פירושם חיסכון בזמנים ובחומרי גלם ועמידה בלוחות זמנים – פרמטרים בעלי משמעות כספית נכבדת.


מערכת אחסון מתאימה לכל מטרה

סוג הציוד המאוחסן חשוב ביותר לקביעת מערכות האחסון הנדרשות למחסן. ציוד כבד או קל, האם יש צורך בנגישות גבוהה אל המדפים או מהם, איזו שיטת אחסון נדרשת – FIFO (נכנס ראשון יוצא ראשון) או LIFO (נכנס אחרון יוצר ראשון) . אילו מערכות אחסון לדוגמא ניתן להתאים ללקוח?

מערכות אחסון משטחים על מסילות, אחסון משטחי ציוד כבד על גבי קורות – אילו דוגמאות בלבד לפתרונות אחסון יצירתיים המותאמים בצורה מושלמת למחסן ולארגון. כאשר מתכננים מערכות אחסון למחסן חשוב לקחת בחשבון שינויים עתידיים בארגון ובייעוד של המחסן ולבחור בתשתית מתאימה עליה יהיה אפשר גם בעתיד לבצע שינויים ככל שיידרש.

ולסיכום יש לזכור כי על מערכת אחסון לעמוד בתקנים מחמירים ביותר של בטיחות וגהות, תקני כיבוי אש למיניהם וכמובן תקני איכות בינלאומיים באם המפעל מיישמן (תקני ISO וכדומה). על כן, מומלץ מאוד לבחור  בחברה עתירת ניסיון בתחום התאמת מערכות אחסון ופתרונות ללקוחות בכדי שאכן תוכל לספק עבורכם את מערכת האחסון הטובה ביותר.